Беларус с минимален успех над Бахрейн

Беларус постигна втора поредна победа в контрола. След като преди няколко дни разгромиха с 3:0 Индия, днес възпитаниците на Георгий Кондратиев спечелиха с 1:0 срещу Бахрейн. Единственото попадение в мача беше дело на Андрей Соловой в самия край на първото полувреме.

Беларусите доминираха почти през цялото време и пропуснаха няколко положения, преди да открият резултата. В добавеното време на първата част центриране от корнер затрудни защитата на Бахрейн и Соловей беше на точното място, за да прати топката в мрежата.

След почивката домакините се постараха да са по-равностойни, но не създадоха нищо интересно в атака. Беларус имаше две чисти положения, но нападателите не показаха достатъчно концентрация.