Изпадащ развинти Виляреал дни след героизма в Торино

Виляреал изигра много слаб мач дни след геройското 3:0 над Ювентус в Торино и загуби с 0:1 Кадис, който преди тази среща се намираше в зоната на изпадащите в Ла Лига. Гостите разочароваха тотално и дълго време оцеляваха само заради отличните спасявания на вратаря си Серхио Асенхо, но и той рухна в последната минута, когато резервата Рубен Собрино вкара гола на победата.

За над 90 минути Виляреал отправи едва три удара към вратата на съперника, от които само един беше точен. В същото време Кадис отговори с цели 16 (7 точни).

Асенхо, който не беше под рамката срещу Юве, вещо отразяваше всичко до тази 90-ата минута, когато прострелно подаване отляво намери Собрино сам на далечната греда.

Така тимът на Унрай Емери остава извън топ 6 и рискува да се отдалечи от зона “ШЛ”. Кадис пък вече е над чертата за сметка на Майорка.