Шампионът Хебър (Пазарджик) победи категорично като гост Пирин (Разлог) с 3:0 гейма дербито от 20-ия кръг на Efbet Супер Волей и продължава непобеден в редовния сезон. Старши треньорът на "тигрите" Камило Плачи изрази задоволство от играта след мача:
Хебър удари Пирин в Разлог и спечели редовния сезон в Efbet Супер Волей 🏐
"Доволен съм от това, което показахме. Направихме нужното, за да спечелим. Тактически добре сервирахме, бяхме добре организирани на игрището. Преди началото на мача казах на момчетата, че не искам повече да чувам, че залата е неудобна, ниска, светлините пречат и т.н. Добрите състезатели играят без значение къде са и в каква зала. Искам да изкажа и компименти на отбора на Пирин, който прави добър шампионат."
"Подготвяме се физически за прейофите. Опитваме се да се възстановим от малки травми, които имат състезателите, често се случват такива работи по време на сезона. Но преди плейофите все още има мачове. Така, че ние ще подходим много внимателно към следващите две срещи, които остават."
СНИМКИ: Национална волейболна лига (НВЛ), startphoto.bg