100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Радослав Живков: Тази победа беше много важна, за да излезем от лошата серия

Нападателят на Литекс Радослав Живков коментира победата на своя отбор с 2:1 срещу Спартак (Варна). Той отбеляза първото попадение в срещата, което даде тласък на ловчалии за крайния успех.

Литекс спря десетима от Спартак (Варна)

"Доста неприятна контузия. Този мач го изиграхме най-вече заради Иван Митрев. Дадохме всичко от себе си заради него. Надявам се да се възстанови възможно най-скоро.

Зловеща контузия след безумно влизане в Ловеч

Смятам, че и червеният картон, и голът в края на полувремето ни дадоха увереност. След почивката влязохме по-добре и това ни помогна да вкараме втори гол.

Тази победа беше много важна, още повече, че я постигнахме срещу лидера в класирането. Излязохме от лошата серия, в която се намирахме.
Имаме много млади момчета, които тепърва започват да се обиграват в мъжкия футбол. Всеки дава максимума от себе си във всеки мач", заяви Живков.