Станислав Иванов отново титуляр за Чикаго

Бившият играч на Левски Станислав Иванов записа 78 минути за Чикаго Файър в първото домакинство на своя тима за сезона в Мейджър лийг сокър срещу Орландо. Двубоят завърши 0:0, а българинът отново бе титуляр, както и при старта на сезона срещу Интер Маями.

Габровецът игра на десния фланг на атаката и бе един от най-активните играчи на домакините, докато остана на терена. Късметът обаче отново не бе със Стаси, който срещу тима на Гонсало Игуаин удари греда, а сега вратарят го спря от първото му попадение в Америка.

Това се случи в 18-ата минута, когато стреля силно от границата на наказателното поле, но Педро Галесе изби над гредата. Близо 26 000 зрители подкрепяха Стаси, Шакири и компания, които така и не успяха да стигнат до попадение срещу тима на Пато. Гол на гостите в 72-ата минута пък бе отменен след намесата на ВАР, заради игра с ръка.

Това е второ поредно равенство без голове за Чикаго, който има две точки в класирането.