Дубълът на Пирин (Благоевград) пусна гол в 20-ата секунда и остава без победа в първенството

Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:0 дубъла на Пирин (Благоевград) в среща от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата изкачи неврокопчани на 7-то място в групата с актив от 35 точки, докато втория отбор на орлетата остава без победа от началото на първенството и е на предпоследното 19-то място с едва 5 точки.

Домакините поведоха още в 20-тата секунда на мача. Ангел Джунов вкара след отлично центриране на Лъчезар Дафков. Минута преди края на първото полувреме Джунов с второто си попадение в срещата оформи и крайното 2:0.

През второто полувреме срещата буквално се доиграваше. Неврокопчани бяха в този мача по различни причини и без двама от ключовите си и най-опитни футболисти - Петър Лазаров и Павел Головодов.

В следващия кръг след седмица Пирин ГД гостува на Вихрен в Сандански, а Пирин Бл-2 приема последния в групата Левски Чепинци с надежда за първа победа.