Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Септември (Симитли) стигна до първа победа в контролите срещу Пирин (Гоце Делчев)

Втородивизионният Септември (Симитли) победи с 2:0 Пирин (Гоце Делчев) в контролна среща, играна в Гоце Делчев. Това бе първа победа за момчетата на Спас Стоименов, след като досега отборът от Симитли загуби с 1:2 от Левски (Лом) и направи 0:0 със столичния Септември.

Съименниците от Симитли и София не си вкараха в контрола

Срещата се игра при студено и слънчево време, но и отлично подготвен терен. Головете за победителите вкараха дошлият на проби французин Нелсън още в 1-ата  и Димитър Благов в 82-ата минута. Септември направи много силно първо полувреме, когато футболистите му вкараха гол, удариха греда и на два пъти бранители на Пирин избиха удари от голлинията.

За неврокопчани проверката бе втора от началото на подготовката, след като в събота възпитаниците на Димитър Крушовски завършиха 2:2 с Банско.