Рашфорд: Спрете да търсите разделение в Манчестър Юнайтед

Маркъс Рашфорд опроверга твърденията, че има разделение между футболистите в състава на Манчестър Юнайтед. В предишните дни имаше спекулации в медиите, че по-голяма част от играчите на "червените дяволи" са недоволни, защото Кристиано Роналдо иска да бъде лидер в съблекалнята.

"Просто се опитваме да си измислим нещо ли? Спрете да търсите разделение, моля ви", написа Рашфорд в профила си в социалната мрежа "Туитър".

Роналдо реализира попадение при победата на 20-кратните шампиони на Англия с 2:0 у дома срещу Брайтън във вторник вечерта. Португалският национал не се беше разписвал в последните шест двубоя на Юнайтед. "Червените дяволи" се намират на четвърто място във Висшата лига с актив от 43 точки. На 20 февруари отборът от Манчестър гостува на Лийдс.

"Това беше невероятно попадение. Също е важен и красив гол. Цялостното представяне на Кристиано е изключително добро", лаконичен беше пред медиите мениджърът на Юнайтед Ралф Рангник.