Вихрен с трудна победа над Гранит в Сандански

Вихрен победи Гранит (Владая) с 1:0 в контрола, която се проведе в Сандански. Единственият гол в срещата бе отбелязан в 80-та минута, когато Костадин Апостолов от средата на терена изведе Антоан Велев и резервата изпрати топката покрай вратаря на гостите за 1:0.

През първата част на срещата пропуски за отбора на Вихрен направиха Добрин Денев, Мерт Тасим, Илиян Джавалеков и Баръш Николаев.

Удар на Александър Якимов разтресе напречната греда зад вратаря на Гранит Мартин Минев. Успешен дебют с фланелката на Вихрен направи новопривлеченият Николай Пантев.

Главният съдия Йордан Воденичаров показа червен картон на Виктор Георгиев от отбора на гостите.