Кюстендил победи Гранит в Ново Делчево

Кюстендил победи с 2:1 Гранит (Владая) в поредната футболна контрола. Проверката се игра на отлично подготвен терен и при хубаво време в Ново Делчево. Наставникът на победителите Мартин Йорданов заложи на два различни състава в двете полувремена. Головете за отбора от Кюстендил отбелязаха Марио Евтимов в 40-ата и Станислав Стоичков след час игра.

Гостите от Владая, които са на подготвителен лагер в Сандански, стигнаха до почетен гол в последната минута чрез Кристиян Фурнаджиев. Последната контрола на Кюстендил е в събота - гостуване на втория отбор на Септември в София.