Футболисти, ръководители и фенове на Левски отбелязават 81 години от рождението на Гунди

Монако удържа успех над Лион

Отборът на Монако удържа успех с 2:0 над Лион в двубой от 23-ия кръг на френската Лига 1. С победата “монегаските” се изкачиха на четвъртата позиция с 36 точки, докато Лион остана осми с 34.

Двубоят, определен във Франция като дуела за четвъртото място, започна отлично за домакините. Те поведоха още във втората минута, когато се разписа Жеан Лукас, който се възползва от асистенция на Висам Бен Йедер. В 27-ата минута и самият Бен Йедер се разписа, като този път подаването беше на Софиан Диоп

След почивката нивото на играта спадна и резултатът се запази до края. Така Монако се завърна на победния път след загубата като гост на Монпелие с 2:3 в предишния кръг. Лион пък записа първа загуба в първенството от 1 декември м.г. насам, когато беше победен от Реймс с 1:2.