Севлиево победи Левски (Карлово)

В Севлиево едноименния тим спечели с 4:2 срещу Левски (Карлово) в приятелска среща. Получи се качествен двубой с доста интересни моменти пред двете врати. Освен шестте гола, топката уцели по веднъж и гредите – Ивайло Иванов за домакините и Иван Иванов за гостите. Последният беше най-добрия за левскарите. Той откри резултата в средата на първото полувреме. Добрин Петров обаче направи обрата. Той изравни в края на първата част, после реализира в 58-а и 64-ата минута. Малко след това Георги Колев покачи на 4:1. Иван Иванов реализира второто попадение за отбора на Красимир Манолов в 82-ата минута.