Севлиево разгроми Ювентус (Малчика)

В Севлиево едноименния тим победи Ювентус (Малчика) с 5:0 в приятелска среща. Резултатът е достатъчно доказателство за съотношението на силите на терена. Добрин Петров откри головата сметка на домакините, половин час след началния съдийски сигнал. Георги Колев удвои десетина минути по-късно. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Павлин Иванов направи резултата класически в 58-ата минута. След това Кристиян Марков от гостите уцели гредата. В 67-ата минута Явор Генчев реализира четвъртото попадение на селекцията на Ферарио Спасов. В 82-ата минута Добрин Петров се разписа за втори път.