Созопол надви Несебър

Отборът на Созопол надви Несебър с 2:1 в контролна среща. В Несебър двата тима изиграха един интересен двубой. "Небесносините" контролираха през всичките 90 минути двубоя, създадоха много голови положения пред вратата на домакините чрез Законов, Ушагелов, Филипов, Тренчев, Гюзелев, Славов, но не успяха да ги реализират. В 17-ата минута атака на скорост за небесносините бе завършена по перфектен начин от Венци Гюзелев.

В 43-ата минута при единствената атака на домакините от Несебър през първото плувреме, вратарят на Созопол Стамен Бояджиев допусна груба грешка от неправилна преценка и нападателят на Несебър Трайо Грозев се възползва за 1:1. Веднага с подновяването на второто полувреме футболистите на Созопол натиснаха домакините и реализираха за 1:2 чрез Парашкевов.