Добруджа обърна Созопол накрая

Добруджа победи в Созопол едноименния тим с 2:1 в приятелска среща. Герой за гостите е Андриян Димитров, реализирал и двете попадения. Получи се добър мач, като освен трите гола, имаше и по една греда. През първата част домакините повече владееха топката, но съперникът им контраатакуваше опасно. В 9-ата минута Якуб Идризов стреля, созополския страж изби топката в гредата. След почивката бяха извършени доста смени и атаките към двете врати се заредиха една след друга. В 68-ата минута Стефан Митев беше спрян с нарушение и Андриян Димитров вкара дузпата. Бърза контраатака хвана неорганизирани добричлии и Божидар Киряков изравни в 84-ата минута. След това гредата помогна на гостите. Петър Петров изведе Димитров очи в очи с вратаря, голмайстора го преодоля и реализира победното попадение 120 секунди преди края.