Дунав и Добруджа завършиха наравно

2:2 приключи приятелската среща между Дунав (Русе) и Добруджа (Добрич). Стана равностоен мач с атаки и към двете врати. Четвърт час след началото му добричлии проведоха светкавична контраатака, която Александър Стефанов завърши с гол. Този резултат се запази до почивката. Десетина минути след нея русенския вратар излезе напред и изби топката с глава, но в краката на Стефан Митев, който от 30 метра я изпрати в мрежата.

Футболистите на Дунав заличиха пасива в последния четвърт час. Първо Джан Хасан вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Станислав Вълчев. Секунди преди края Кристиян Маринов беше точен с глава след центриране от корнер. Още по няколко възможности създадоха съперниците, а молдовския халф Григоре Кошкодан тресна гредата на русенската врата.