Иван Колев: Не съм доволен от представянето

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев даде мнението си след равенството на своя тим с Дукаджини. Българският и косоварският тим завършиха при резултат 1:1, а специалистът призна, че не е доволен от играта на своя отбор.

Локомотив (София) не впечатли и стигна до хикс срещу косовари

“Положенията имат значение и то сериозно, но като цяло, ако трябва да обобщим нещата, определено не съм доволен. Въпреки че първото полувреме превъзхождахме и имахме по-опасни атаки, ние търсехме много по-агресивна игра в атака и по-добра организация в защита. Второто полувреме дадохме шансове на юношите, малко разбихме организацията, но това не трябва да е оправдание. Всеки носи сериозна отговорност и трябва да се доказва тук, ако иска да бъде титуляр.

Мнението за тези футболисти, които сме взели, сме си го казали, когато сме ги вземали. Важно е сега да се впишат в общата идея. Относно младите футболисти, не ги деля от старите, те трябва да се опитват да доказват, че искат да се борят за титулярно място в състава и ако заслужават, защо да не стартират.

Първият мач, по отношение на игра, беше по-добър за нас. Имахме повече шансове и не беше справедлив резултатът. Днес имаше неща, които не ми харесаха, трябва много повече старание да вложим.

Аз съм треньор, гледам си треньорската работа. Предполагам, че промените в съдийството са продиктувани от нещо. Искам съдийството да осигури една истинска справедливост за двата отбора”, заяви Колев.