Радослав Кирилов: Не трябва да допускаме подобни резултати

Един от основните футболисти на Славия Радослав Кирилов сподели мнението си след тежката загуба с 0:5 от Металист (Харков). "Белите" отстъпиха във всяко едно отношение на своя противник днес, а офанзивният играч на столичани сподели, че няма как да се намерят оправдания за подобен резултат.

Тежка загуба за Славия в Турция, "белите" отнесоха 5 гола от Металист (Харков)

"Тежка загуба с много голове. Тренираме доста и тежко, но това не е оправдание. Не трябва да допускаме подобни резултати.
Имаше един период през второто полувреме, когато ни вкараха 2, 3 бързи гола и мачът свърши.

Гледам да съм концентриран в играта, не бях забелязал, че националният селекционер е тук. Нямах късмет при ситуацията с прекия свободен удар в последната минута. Задължително трябва да подобрим цялостното си представяне.
Тези мачове те подготвят за първенството, прави са хората да играят здраво - това е пътят", сподели Кирилов пред Sportal TV.