Шампион 2006 победи Локомотив София

Шампион 2006 победи с 67:49 (9:11, 22:9, 17:20, 19:9) Локомотив София като гост в зала "Триадица" в столицата в среща от третия кръг от Втората тройка на женското баскетболно първенството. Успехът бе втори за състезателките на Шампион 2006 в този етап.

Те изиграха силна втора четвърт и поведоха с 31:20 на почивката. Преди последната четвърт имаха аванс от 8 точки - 48:40 и до края не оставиха съмнения в превъзходството си срещу Локомотив София, който допусна второ поражение.

Най-полезна за Шампион 2006 беше Ванина Василева с 20 точки, 7 борби и 5 асистенции, а за домакините се отличи Маргарита Иванова с 18 точки и 8 борби.

В следващия си мач на 5 февруари Шампион 2006 гостува на Академик в Пловдив, а на 12 февруари Локомотив е домакин на пловдивчанки.