Балотели се прави на Ибрахимович, поздрави съотборник с... ритник (видео)

Марио Балотели е една от най-лудите глави в световния футбол и въпреки че професионалната му кариера от доста време върви надолу, това май не притеснява много бившия италиански национал, който от известно време показва своя “арсенал” от щуротии в Турция. Отборът, чиито цветове 31-годишният нападател в момента защитава - Адана Демирспор, победи у дома с 2:0 гранда Галатасарай в мач от турското първенство във вторник вечерта. И двата гола отбеляза Юнус Акгюн, в рамките на само 5 минути - между 53-ата и 58-ата минута. Балотели обаче реши да поздрави героя за отбора си по нестандартен начин… с ритник в главата. След края на мача Балотели пък публикува в "Инстаграм" снимка с изпълнението си и написа: "Браво, малчо".

По този начин Балотели напомни за ритника в главата, с който шведската суперзвезда Златан Ибрахимович изненада преди време Антонио Касано. През 2011 година двамата бяха съотборници в шампиона на Италия тогава Милан, а нищо неподозиращият Касано даваше интервю на терена, когато главата му се срещна с крака на Ибра след каратисткото изпълнение на шведа.

Балотели и компания вървят много добре от началото на сезона в турския шампионат, като в момента Адана Демирспор е пред Галатасарай и заема четвърто място в класирането. Галатасарай е едва 11-и, а убедителен водач е Трабзонспор, с 12 точки повече от втория Коняспор. Трети е Башакшехир.

Колаж: corrieredellosport.it