Рангник: Да не бъдем прекалено критични към резултата

Новият мениджър на Манчестър Ютайтед Ралф Рангник призова фенове и специалисти да не бъдат прекалено критични към резултата 1:1 срещу Йънг Бойс в последния кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

Въпреки равенството “червените дяволи” продължават напред като победител в група F, а вторият участник в елиминациите ще бъде определен днес сред изиграването на отложения двубой между Аталанта и Виляреал. Йънг Бойс отпада от евротурнирите като последен в потока.

Нестандартен състав на Ман Юнайтед не победи Йънг Бойс, но спечели групата и гледа към елиминациите

“Да не бъдем прекалено строги към резултата. На терена имаше играчи, които рядко са излизали в такава конфигурация. Мисля, че в първите 30 минути изглеждахме нормално, вкарахме красив гол и имахме още две възможности.

След това допуснахме грешка и станахме по-малко активни. През второто полувреме бяхме малко нестабилни, но смятам за правилно, че дадохме шанс на тези млади играчи”, коментира 63-годишният германец.