Перфектно включване на Младенов при нов успех на Римини

Борислав Младенов се включи от пейката при успеха на Римини със 77:71 (23:24, 19:12, 21:16, 14:19) над Монтегранаро като гост в мач от десетия кръг от регион С на италианската Серия Б.

За близо 13 минути на паркета българският гард се разписа със 7 точки и 2 борби.

Това е успех №7 за тима от Римини, който има и две поражения в сметката си и мач по-малко от началото на сезона на Ботуша.

Първите 10 минути от срещата предложиха изключително равностойна игра, като малката разлика дойде във втората част, когато Младенов и компания дръпнаха с 6 точки преди почивката. След паузата гостите задържаха добрия ритъм и успяха да натрупат преднина от 11 точки. Те обаче се поотпуснаха в последната четвърт и позволиха домакините да стопят пасива си, но само до 6 точки без да се стигне до изненада.