Юношите на Литекс записаха класическа победа в Свищов

Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха класическа победа с резултат 0:3 като гости над отбора на ФК „Академик“– Свищов в мач от първенството на подзона Велико търново (формат U-17), игран на 02.12.2021 г. в гр. Свищов.

Футболната среща започна с превъзходство „оранжевите“ и пропуски пред двете врати. Гостите от „Литекс” поведоха в резултата в края на първото полувреме след гол на Мартин Димитров.

В началото на второто полувреме паднаха още два нови гола за отбора на „Литекс”, отбелязани от Альоша Руменов след асистенции на Мартин Димитров, с което резултата набъбна до 0:3. До края на мача домакините засилиха натиска и можеха да намалят резултата, но след пропуски бе фиксиран крайният резултат – 0:3.