Мъри: Едно полувреме не стига, моя е вината за изпуснатата дузпа

Наставникът на Левски Станимир Стоилов даде мнението си след мача на “сините” с Ботев (Враца). Двубоят завърши при реузлтат 0:0, като и двата отбора пропуснаха по една дузпа.

Страхотен вратар спря Левски, две спасени дузпи и тежка травма на "Герена"

“Не сме доволни от резултата, имам забележки и към началото на мача, когато стартирахме доста неорганизирано. Мачът, през първите 20 минути, бе двуостър. Не можахме да стартираме както трябва, вече след първото полувреме имахме преимущество на терена в контрола на мача и топката. За съжаление не успяхме да реализираме положенията си, но и това се случва във футбола.

Трябва ни по-голяма увереност и шанс. Още първото полувреме имаше 3-4 ситуации, в които можехме да поведем. Бари също пропусна на празна врата, но просто трябва да се работи и да се търси по-голямо самочувствие.

33 Левски - Ботев (Враца)

Не можем да кажем нищо за Миланов. Ще стане ясно до няколко дни каква е контузията. Напуснаха ни двама от най-опитните в лицето на Драган и Миланов, но ще трябва да се оправим и без тях. Разпаднахме се тази седмица, доста контузени, травми, то се видя и първите 15-20 минути. След това отборът успя да се събере, но едно полувреме не е достатъчно.

Аз съм винаги доволен, когато има повече мачове, така че ще е добре до края на полусезона. Надявам се всеки мач да показваме добри игри. Ако продължаваме с травмите, съвсем ще оредеем откъм играчи, но е важно момчетата да се предсавят възможно най-добре.

Аз определеям кой да изпълни дузпата, вината е моя, че състезателят е изпуснал, независимо кой е той. Смятам, че грешно бе моето изпълнение, че не смених изпълнителя”, заяви Мъри.

Снимки: Спасияна Сергиева