Светкавица порази Локомотив в Русе

Светкавица (Търговище) разгроми Локомотив със 7:0 в Русе. Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Съдията не зачете още три гола за гостите, които уцелиха и два пъти гредите.

Резултати, класиране и голмайстори от 13-ия кръг на Североизток

Първата голова опасност в мача обаче беше в 7-ата минута пред търговищката врата. Последваха попадения на Валентин Веселинов, Никола Василев и Любомир Михалев. Последният вкара още веднъж, но реферът не зачете попадението. Василев пък тресна гредата.
Той се разписа още два пъти след почивката за хеттрик и не му зачетоха четвърто попадение. Другите два гола вкараха Михалев и Станислав Иванов. Райан Кръстев също беше точен, но попадението не беше признато, а Николай Илиев уцели гредата.