Розова долина шокира Сокол (Марково)

Сокол (Марково) се издъни грандиозно, след като допусна домакинска загуба от последния в класирането Розова долина с 1:2, в среща от 16-ия кръг в ЮИ Трета лига, която се игра почти 100 минути. Така отборът затвърждава низходящата линия на представяне в първенството, а от добрия старт на сезона няма и помен.

Първата част завърши при резултат 0:0. През втората Ахмед Фаиков даде преднина на гостите в 57-та минута. „Соколите“ изравниха от дежурната дузпа в тяхна полза. Две минути преди края на редовното време Атанас Апостолов даде нова преднина на гостите от Казанлък. Въпреки голямото продължение на мача домакините така и не успяха да стигнат до нов гол и загубиха.