Лесен успех за Черноморец срещу Сокол (Марково)

Черноморец (Бургас) надви Сокол (Марково) с 3:0 в среща от 15-ия кръг в ЮИ Трета лига. Бургазлии поведоха в 43-ата минута. Милен Танев вкара много красиво попадение, като с далечен изстрел намери долния десен ъгъл на вратата. Черноморец удвои аванса си само 7 минути след началото на втората част. Домакините много съобразително изпълниха бързо фаул. Жулиен Парушев шутира извън наказателното поле, а Нуретин Пюскюлю отклони топката, с което не остави шансове на вратаря на гостите за 2:0. „Акулите“ направиха резултата класически в 85-ата минута. След центриране отляво Йордан Томов засече от въздуха с левия крак за крайното 3:0.