Етър се върна на върха след гол в последната секунда

Отборът на Етър (Велико Търново) се върна на върха във Втора лига, след като постигна победа в последната секунда при домакинството си на Литекс. “Болярите” победиха с 2:1, като решително попадение дойде в 93-ата минута.

Ловре Кнежевич откри резултата за домакините в 63-ата минута, но скоро ветеранът Пламен Николов изравни след центриране от ъглов удар. В последните моменти на срещата обаче Кольо Станев се оказа сам срещу вратаря и с точен шут донесе успеха на търновци.

С победата си днес Етър се върна на върха на класирането, след като се възползва от грешката на Миньор (Перник), който пропусна победата срещу Добруджа. Играчите на Веселин Великов са с 40 точки, докато “чуковете” и Спартак (Варна) са с една по-малко. Литекс от своя страна остава в опасната зона с 16.

Етър 2:1 Литекс
1:0 Ловре Кнежевич (63)
1:1 Пламен Николов (66)
2:1 Кольо Станев (93)