Юношите на ЦСКА 1948 хвърлиха бомбата в турнира за Купата на БФС

Юношите на ЦСКА до 18 години се класираха за 1/2-финалите от турнира за Купата на БФС, след като отстраниха връстниците си от Лудогорец.

Тимът, воден от Цветослав Алтънов, записа равенство (1:1) при гостуването си в Разград и след 0:0 в първата среща в София продължава напред. Гола за "армейците" вкара Симеон Василев в средата на първото полувреме, а домакините изравниха преди почивката. През втората част пък Кристиян Иванов и Сергей Пени не се възползваха от чисти положения за отбелязване на второ попадение.

На 21 ноември предстои нова среща между Лудогорец и ЦСКА 1948, но този път на ниво първи отбори в efbet Лига.