Николай Киров: Не ни достигна това, че не отбелязахме гол

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Киров сподели мнението си след загубата с 0:1 от ЦСКА - София на стадион "Българска армия". Наставникът на гостите в днешната среща разкри, че е доволен от агресията на своите футболисти, но проблемът на отбора е в завършващата фаза.

ЦСКА - София с три точки и трима контузени от мача с ЦСКА 1948, Матей герой

"Не ни достигна това, че не отбелязахме гол. Там не се справихме. Като агресия и поведение на терена се представихме по-добре от предния двубой. Най-важното е да отбележиш гол, а ние не успяхме. Не можем да доразвием нашите атаки в завършващата фаза - дали да подадем, дали да стреляме. Отборът на домакините отпадна физически през втората част. В началото стартирахме добре. Проблемът беше след отбелязването на техния гол, 15 минути им оставихме инициативата. След почивката пресирахме дълбоко, но не успяхме да доразвием нашите атаки.
Липсваше ни последното решение - дали да е подаване или удар. Като поведение съм доволен от агресията през целия мач. Има и други много важни неща в спортно-технически план, които трябва да подобрим. Когато липсват точки и си в долната част на класирането, е нормално да си притеснен и да липсва увереност у футболистите. Сами можем да излезем от ситуацията, като трупаме точков актив", сподели Киров.