Пилотът на Ред Бул Серхио Перес не скри, че мечтае за първа победа в състезанието за Голямата награда на Мексико във Формула 1 този уикенд. 31-годишният мексиканец е на четвърто място във временното класиране при пилотите, а пред него в челната тройка са Макс Ферстапен, Люис Хамилтън и Валтери Ботас. Перес не е финиширал по-напред от седмото място в Мексико, но сега е оптимист, че може да подобри това постижение. "Много съм развълнуван. Нямам търпение", заяви Серхио Перес.
"Винаги съм получавал подкрепа от страната си и съм щастлив от шанса да се състезавам пред родните фенове. Другите винаги много се впечатляват от подкрепата, която имам по време на състезанията тук", каза още Перес.
"Страхотно е, че най-после имам отбор и кола, с която мога да мечтая за победата в Мексико. Определено имаме шансове да силен резултат през уикенда и ще се подготвя възможно най-добре, за да мога да го постигна", коментира Серхио Перес.