Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Южна Африка - Канада

Бенитес след поредната загуба на Евертън: Контузиите са причина за лошите резултати

Бенитес след поредната загуба на Евертън: Контузиите са причина за лошите резултати

Обещаващото начало на сезона за Евертън приключи заради контузиите на основни футболисти, оправда се мениджърът на тима Рафа Бенитес след загубата от Уулвърхамптън с 1:2 снощи. "Карамелите" стартираха с три победи и равенство в първите четири кръга във Висшата лига, но допуснаха три поредни загуби в последните срещи и се смъкнаха на 10-о място в класирането. Бенитес не може да разчита на контузените Люка Дин, Джери Мина, Абдулай Дукуре, Андре Гомеш и Доминик Калвърт-Люин. 

"Бяхме много добри в началото на сезона, имаше много положителни моменти, но явно контузените играчи липсват много. Поне видях характер през второто полувреме и момчетата реагираха след лошото първо полувреме срещу Уулвс", коментира Бенитес.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички