Септември (Тервел) нанесе първа загуба на третия отбор на Лудогорец

Септември (Тервел) измъкна 1:0 в Разград срещу третия тим на Лудогорец в отложен мач от седмия кръг на Североизточната Трета лига. Танер Юсню реализира с глава след центриране от корнер в 56-ата минута. Това беше първа загуба за селекцията на Захари Сираков в шампионата.

Стана изключително оспорван и качествен двубой. Домакините имаха превес във владеенето на топката. През първото полувреме не се случи нищо интересно пред двете врати. След почивката Емил Кьосов, Росен Иванов, Даниел-Виктор Кънчев и Калоян Симеонов създадоха ситуации за Лудогорец. Пред отсрещната врата пък се откриха шансове за Мартин Кирилов и Денис Кадир.