Септември (Тервел) с минимален успех в Добрич

Септември (Тервел) спечели гостуването си на Рилци (Добрич) с 1:0 в мач от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Мартин Кирилов донесе трите точки с попадението си в 10-ата минута. Отборът му доминираше през целия двубой, повече владееше топката и търсеше гола.

Резултати и голмайстори от 9-ия кръг на Североизточната Трета лига

По две възможности за попадение пропиляха голмайстора и Денис Кадир. През втората част обаче футболистите от Тервел намалиха темпото. Домакините действаха дефанзивно и при възможност провеждаха контраатаки. Две такива в края на мача можеха до им донесат победа, ако Дейвид Венциславов и Георги Георгиев бяха точни в завършващия удар. Силен мач направи вратарят на Рилци Пенко Димов.