Лийдс стигна до точка с дузпа в края

Лийдс се добра до точка в домакинството си на Уулвърхамптън, след като изравни в добавеното време, а срещата завърши 1:1. Хий-Чан Хуан откри резултата в полза на гостите в десетата минута, а Родриго отбеляза изравнителното попадение в 94-ата минута.

"Вълците" бяха в търсене на четвърта поредна победа в елита за първи път от 1972 г. и бяха близо да я постигнат. След час игра обаче Марсело Биелса пусна в игра 19-годишният Джо Гелхарт, който вдъхнови отбора. Бившето крило на Уигън можеше да изравни, но Жозе Са направи страхотно спасяване. В края Лийдс се хвърли в отчаян натиск и Гелхарт бе повален в наказателното поле от Нелсон Семедо, което доведе до дузпата, от която йоркшърци изравниха.