Лацио и Марсилия поделиха точките след отменен гол на Имобиле

Лацио и Олимпик Марсилия завършиха наравно 0:0 в мач от третия кръг на Лига Европа.

Френският тим започна по-активно срещата, но постепенно играчите на Маурицио Сари изравниха играта. Луис Фелипе пропусна добро положение в 35-ата минута, когато лошо изчистена топка попадна в бразилеца в наказателното поле, но той стреля покрай левия стълб. Попадение на Чиро Имобиле бе отменено в 58-ата минута поради засада след консултация с ВАР. Играчите на Маурицио Сари пропуснаха още няколко добри шанс и удариха греда в 70а-та минута, но така и не успяха да материализират тези положения.

С 4 точки Лацио е на второ място в групата, където водач е Галатасарай с 5. Марсилия е на трето място с 3 точки след три равенства.