Португалско издание с предупреждение към Брага

Португалското издание Мaisfutebol предупреди футболистите на Брага да внимават за защитника на Лудогорец Жосуе Са. Както е известно, именно Са откри резултата срещу Царско село, като в крайна сметка срещата завърши 4:0.

„Внимание, Брага, Жозуе Са отвори пътя за разгрома на Лудогорец. Българският шампион победи Царско село с четири гола за едно полувреме, преди да приеме „миньорите“ в четвъртък“, написа Мaisfutebol.

Любопитно е, че Жосуе Са има вече 3 гола в Първа лига, като повече от него този сезон имат само офанзивните играчи Пиерос Сотириу, Бърнард Текпетей и Елвис Ману. През миналия сезон Са отбеляза 2 попадения за 17 срещи, което значи, че той записва най-силния си сезон в личен план. Интересно е, че в кариерата си 29-годишният защитник има общо 15 гола, което не е малко за играч на неговия пост.