Янтра тресна Ювентус в Полски Тръмбеш

Янтра се наложи с 1:0 в Полски Тръмбеш над Ювентус (Малчика) в мач от 11-ия кръг на Северозападна Трета лига

Тони Маречков донесе победата в 20-ата минута, когато завърши самостоятелен пробив с гол. Всичко можеше да приключи още при следващата атака, ако Калоян Илиев беше реализира с глава пред празната врата след центрирането на Маречков. Селекцията на Петър Кръстев създаде достатъчно положения за да спечели с разлика, но ги пропиля.

Най-фрапантните пропуски след почивката направиха Маречков и Марио Балъков. Гостите доиграха последните 30 минути с десет футболисти, защото Любомир Йозов беше отстранен от съдията за нарушение срещу Маречков.