Пирин (Разлог) с домакинска победа срещу Хебър ІІ

Пирин (Разлог) записа втора поредна победа в Югозападната Трета лига. Отборът, воден от Христо Джоджов, се наложи с 2:0 над Хебър ІІ у дома в мач от междинния 11 кръг. За пазарджиклии поражението е трето поредно, след като преди това отстъпиха последователно на Балкан (Ботевград) и Витоша (Бистрица).

Росен Падарев откри резултата на стадиона в Разлог в 32-ата минута, а домакините запазиха преднината си до края на първото полувреме. Капитанът на домакините Николай Хаджиниколов - Хаджи се разписа през втората част в 63-ата минута, с което сложи точка на спора. С успеха Пирин събра актив от 16 точки, които им отреждат 11-ото място в класирането, докато Хебър ІІ остава на 16-ата позиция с едва 9 точки след 11 изиграни кръга.