Айнтрахт остана без победа след "любимия" си резултат (видео)

Тимът на Айнтрахт (Франкфурт) записа пето поредно равенство в Бундеслигата и четвърто с резултат 1:1. Този път Айнтрахт бе домакин на Кьолн в мач от 6-ия кръг.

В 14-ата минута Елис Скири даде аванс на "козлите" от Кьолн в резултата с удар от границата на вратарското поле. Асистира му Йонас Хектор с пас отляво. В 6-ата минута на 8-минутното добавено време на първата част домакините изравниха чрез Рафаел Сантос Боре. Той изпрати топката в мрежата с премерен удар по земя след подаване отляво на Филип Костич. Любопитно за отбелязване е, че този гол падна секунди след като гостите направиха пропуск, който щеше да им даде преднина от два гола.

В 55-ата минута гол на Флориан Кайнц за Кьолн бе отменен заради засада и мачът завърши без победител, като Кьолн е шести в класирането с 9 точки, а Айнтрахт е 12-и с 5.