Анчелоти: Дори когато играем слабо, не се отказваме

Старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти похвали футболистите след драматичната победа срещу Валенсия с 2:1. “Лос бланкос” стигнаха до трите точки с късни голове на Винисиус Жуниор и Карим Бензема, като оглавиха класирането с 13 точки след 5-ия кръг в Ла Лига

“Имам отбор, който се бори до последно, дори и играта ни да не върви. Това усетих и днес. Първото полувреме не беше добро. Често закъснявахме да се върнем след наши атаки. След почивката заиграхме по-организирано”, коментира Анчелоти, за когото това беше мач номер 800 в топ първенствата на Европа.

Валенсия направи много силен мач, а при нас се почувства умора, защото имахме двубой в Шампионската лига. Прекрасно е, че разполагаме с нападатели като Бензема и Винисус. Но аз съм доволен от всички. Азар и Камавинга също се представиха силно”, отбеляза италианският специалист.

Карвахал има болки в прасеца. След няколко часа ще знаем повече за състоянието му”, добави Анчелоти.