Борислав (Първомай) вкара 7 на Розова долина

Борислав (Първомай) разби със 7:2 Розова долина в среща от 7-ия кръг в ЮИ Трета лига. Първомайци не срещнаха проблеми срещу закъсалия казанлъшки тим и записаха убедителна победа, пропускайки дори двуцифрен резултат. Петрунов си вкара автогол в 15-ата минута, Христо Янчев удвои в 24-ата. През второто полувреме Стефан Рабаджийски направи 3:0 в 47-ата минута, а на два пъти се разписа Георги Стайков – 51-ата и 57-ата минута за 5:0. Чергев върна два гола реализирайки в 70-ата и 73-ата минута. Отново Рабаджийски в 76-ата минута направи 6:2, а крайното 7:2 оформи Джунейт Узунов в 77-ата. Борислав дели 3-ото място с Крумовград с по 15 точки, а в следващия кръг тимът гостува на Левски (Карлово).