Борислав вкара четири на Карнобат

Борислав (Първомай) победи с 4:2 Карнобат в домакинска среща от 5-ия кръг в ЮИ Трета лига. За едно полувреме първомайци взеха своето в мача, нанизвайки 4 гола. Радослав Влашев от дузпа откри в 3-ата минута, в 13-ата Димитров удвои. Стефан Рабаджийски реализира на два пъти в 24-ата и 26-ата минути за 4:0. През втората част първомайци свалиха темпото, но контролиораха мача, а гостите върнаха два гола. Димитър Лолов, Стоян Николов бяха точни в 60-ата и 81-ата минути. В следващия кръг Борислав гостува в Бургас на Черноморец. Във временното класиране тимът от Първомай излезе на 2 място с 12 точки.