Куклен си тръгна с победа от Казанлък, в Розова долина ситуацията не е розова

Отборът на Атлетик (Куклен) победи с 3:2 като гост Розова долина в мач от четвъртия кръг на Югоизточната трета лига. Домакините от Казанлък едва събраха 11 души за срещата, като единствената резерва в състава бе втория вратар Димитър Иванов.

Два гола за Куклен реализира Мирослав Манев, а едно попадение добави Георги Стефанов. “Розите” бяха близо да измъкнат точка след голове на Ахмед Сюнетчиев и Михаел Лалев, но в крайна сметка гостите взеха победата пет минути преди края на мача.

В класирането Атлетик вече има девет точки и е на една точка от лидерите Загорец и Сокол (Марково), заемайки трето място. Розова долина от своя страна е без точка от началото на сезона и ситуацията в тима не изглежда особено розова.