Борислав пропусна да победи Черноморец

Борислав (Първомай) пропусна да победи Черноморец в Бургас и след като водеше с 0:2, загуби с 3:2. Гостите поведоха през първото полувреме с 2:0. Георги Стайков и Ангел Здравчев реализираха за първомайци. След паузата домакините успяха да изравнят с две попадения на Милен Танев. След изравняването Черноморец продължи да атакува. Отборът изтърва много положения, а гостите от своя страна при една редките си атаки в 76-ата минута пропуснаха да поведат отново.

Така се стигна до 2-ата минута на продължението на мача, което даде главният съдия. Черноморец получи правото да изпълни корнер. Милен Танев центрира и Златко Ненов вкара с глава за 3:2, като хвърли в екстаз феновете на Черноморец, които бурно подкрепяха футболистите в синьо, а те от своя страна ги поздравиха след края на двубоя. Борислав дели 4-то място с Крумовград и е само на точка от второто място.