Екшън в Червен бряг! Голове, греди, червени картони, ексцесии

Партизан взе 3:1 в Червен бряг срещу Ювентус (Малчика). Двубоят е от седмия кръг на Северозападна Трета лига. Освен четирите гола, топката два пъти се отби в гредите, двама футболисти на гостите получиха червени картони, а от Ювентус скочиха на съдията. Противно на крайния резултат, тима от с.Малчика беше по-добрия през първото полувреме. В 20-ата минута Владислав Христов центрира отдясно и Иван Йолов с глава откри резултата. Последваха пропуски за домакините на Ангел Русев и Христо Димов.

Вихрено начало на втората част за червенобрежкия тим. За пробуждането на Партизан, немалка роля изиграха и трите смени на почивката – Станислав Антонов, Дилян Димитров и Калоян Тодоров, извършени от играещия треньор Любомир Иванов. Милен Тонев два пъти уцели гредите, а Димов направи нов пропуск. В 61-ата минута Милен Тонев бе фаулиран от Николай Генов. Реферът отсъди дузпа, която Калоян Тодоров вкара за 1:1. Генов и съотборниците му обаче скочиха срещу решението на съдията и той отстрани Генов. Малко след това Любомир Иванов шутира неспасяемо с левия крак от границата на наказателното поле за 2:1. В 73-ата минута арбитърът свири фаул, Тодор Тодоров изрита топката и получи втори жълт и червен картон. Последваха пропуски на Владислав Христов и Ангел Русев. Всичко приключи десетина минути преди края, когато резервата Александър Пенев подаде към точката за дузпа и с топовен шут вратарят Станислав Антонов вкара поредния си гол като полеви състезател.