Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Лион не се затрудни със Страсбург

Лион спечели рутинна домакинска победа с 3:1 срещу Страсбург в мач от 5-ия кръг на френската Лига 1. Още в 8-а минута Муса Дембеле откри резултата, а в 64-а минута защитникът Джейсън Денайер удвои аванса на “хлапетата” след асистенция на новото попълнение Джердан Шакири

Лукас Пакета покачи на 3:0 три минути преди края, а гостите вкараха почетен гол в добавеното време след точно попадение на сенегалеца Хабиб Диало от дузпа.

Лион е седми в класирането с 8 точки, а Страсбург е 15-и с 4 пункта.

В следващия кръг Лион ще гостува на Пари Сен Жермен, но преди това имат гостуване на Рейнджърс в Лига Европа.