Лацио договори национал на Хърватия

Лацио договори национал на Хърватия

Досегашният футболист на Бордо Тома Башич отива в Лацио, след като двата клуба постигнаха споразумение по трансфера, съобщава “Екип”. Италианците ще платят 7+1 млн. евро, а договорът на самия играч ще е за пет години. Башич е дефанзивен полузащитник, на 24 години е, висок е 190 см и е национал на Хърватия. Той напуска французите след три сезона при тях.

Този трансфер ще позволи на Бордо веднага да представи неговия наследник. Това е бразилският халф Франсержио, който вече няколко дни тренира в "жирондинците". Той идва от Спортинг Брага и ще подпише договор с френския клуб за 3+1 години.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.7/6/2025
🥰😍 Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички