Диагоналът Димитър Димитров, който през миналия сезон игра за ЦСКА, направи първа тренировка с новия си италиански тим Консар (Равена).
Димитров, който има двубои и за националния отбор на България, излезе за първа тренировка за новия сезон под ръководството на Емануеле Дзанини. Българинът ще се конкурира за титулярно място в тима на Равена с опитният нидерландец Нийлс Клапвайк.
Тренировка пропусна шампионът на България с Хебър (Пазарджик) Александър Ляфтов, който се готви за участие на Евроволей 2021 с националния отбор на Северна Македония. Сред по-известните волейболисти, които ще носят екипа на Равена през новия сезон са разпределителят Милан Песлач, либерото Рикардо Гои, който ще е капитан на отбор и посрещачът Марко Вукашинович.