Кешерю и Текпетей блестят за Лудогорец II в зрелищно равенство с Ботев (Пд) II

Вторите отбори на Лудогорец и Ботев (Пловдив) си спретнаха зрелищното 3:3 в мач от 4-ия кръг на Втора лига. В стартовия състав на "орлите" личаха имената на Клаудиу Кешерю, Бърнард Текпетей и новото попълнение Шакил Пинас. За домакините от Разград точни бяха Кешерю (22', 52') и Влaдислав Найденов (16'), а за гостите от Пловдив се разписаха Никола Гелин (29'), Иван Василев (35') и Емил Колев (45+1').

Без нови играчи в Лудогорец

"Зелените" започнаха по-активно в мача и до 22-ата минута вече водеха с 2:0, а с две асистенции се отчете Бърнард Текпетей. Отборът на Ботев обаче не се предаде и до края на първата част успя да обърне резултата в своя полза. В началото на втората част обаче Кешерю измъкна своя тим с ново попадение и оформи крайното 3:3.

В следващия си мач Лудогорец II гостува на Спортист (Своге), а Ботев (Пловдив) II домакинства на Хебър (Пазарджик). Към момента във временното класиране "канарчетата" са 7-ми с 6 точки, а разградчани са с точка по-малко и заемат 11-ата позиция.